Ako sa zrodil a čo je Projekt Fénix?

 

Na ktoré otázky odpovedáte ÁNO?

 • Boli ste už v takom štádiu, že ste sa nechali unášať osudom a viesť Bohom či anjelmi, aby sa dialo len to, čo je v scenári vášho života?
 • Cítili ste sa už na svojej ceste zmietaní v pochybnostiach, či si dávať ciele, alebo len plynúť s udalosťami, ktoré vám anjeli prinesú do cesty?
 • Dali ste si už aspoň raz otázku, či je správne dávať si ciele, čo ak svojou vôľou narušíte váš plán, ktorý ste si pred narodením dali a potom si privodíte zbytočné karmické záťaže?
 • Mali ste už niekedy pocit, že by ste už konečne vyliezli z ulity výhovoriek a začali vo svojom živote konečne tvoriť a prežívať šťastie z dosahovaných úspechov? A to všetko v súlade so Božím plánom?
 • Už ste nad tým rozmýšľali, že by ste začali podnikať, resp. predávať svoje výrobky, no stále neviete, ako a či to zvládnete?

 

Bolo obdobie v mojom živote, kedy som na každú otázku odpovedala pozitívne. Dokonca som zažila aj dlhšie obdobie (1,5 roka) v hlbokom presvedčení, že nemať ciele je v poriadku. Nechala som sa len viesť a aj keď mi bolo dobre, netrpela som núdzou ani bolesťami, zrazu som pocítila prázdnotu, stratu iskričiek v očiach a motýliky vzrušenia z brucha niekde odleteli...nevedno kam.

No potom sa niečo stalo. Počas mojej komunikácie so svetelnými bytosťami a vnímania vyšších vibrácií som pochopila, že nadišiel čas zmeniť uhoľ pohľadu. Raz mi anjeli povedali: ak nám nepovieš, čo si praješ, ako ti to máme splniť?

Uvedomila som si, že ak aj kráčam na svojej ceste osudu a učím sa lekciám, ktoré som si naplánovala, to ešte neznamená, že nemôžem mať svoje ciele, ktoré sú v súlade s týmto plánom. Lebo, napríklad, ak sa mám naučiť trpezlivosti, je rozdiel, či trpezlivo čakám na poštára s podporou v nezamestnanosti, alebo musím byť trpezlivá na ceste okolo sveta a užívať si pri tom krásu a dobrodružstvo.

Chcete začať podnikať?

Je tu pomoc pre duchovne založených ľudí

 

a pre tých, ktorí chcú práve teraz,

 • prvýkrát uchopiť svoj život do vlastných rúk, alebo
 • sú už v nejakom produktívnom procese (majú svoje podnikanie), alebo
 • si chcú popri práci vylepšiť príjem, alebo
 • sa chcú zmobilizovať a začať niečo robiť pre radosť, no doteraz to stále len odkladali a smutne konštatovali, že zas sa nič z toho nezrealizovalo.

Ak chcete prebudiť v sebe skrytý potenciál, znova nažhaviť svoj vnútorný oheň, konečne sa vytrhnúť zo šedej priemernosti svojho života, alebo cítite v sebe narastajúcu chuť začať tvoriť a nenechať svoju energiu potlačiť silou výhovoriek, tak začnite!

 

Ako to spraviť?

Program Fénix sa zrodil práve na podporu spirituálnych ľudí, ktorí chcú speňažiť svoje výrobky, alebo chcú začať podnikať.

Pomoc je zameraná na spustenie vášho biznisu na internete.

 

Čo je Program Fénix?

 • Program Fénix je dlhodobé mentorovanie, koučovanie a vedenie spirituálnych ľudí k ozajstnému blahobytu a bohatstvu. Podporuje ich nápad podnikať na internete a v tomto úsilí ich vedie krok za krokom kým nedosiahnu úspech.

 

 • Program Fénix je vhodný pre tých ľudí, ktorí veria v silu vizualizácie, procesu tvorenia a pomoci anjelov. Ľudia, ktorí chápu, že nie sú náhody a všetko závisí od vnútorného nastavenia.

 

 • Program Fénix sa zrodil aj pre ľudí, ktorí žijú, alebo sa snažia žiť podľa duchovných zákonov, no buď bojujú s finančnými problémami, alebo sa im nedarí, alebo nevedia, či môžu robiť egom riadené činnosti a pritom sa neprehrešia proti svojmu osudu. Kladú si otázku: čo vlastne je diktované egom a čo je ešte „v poriadku“ ?

 

Keď sa rodil nápad pomôcť ľuďom a odovzdať svoje dlhoročné skúsenosti, anjeli mi ukázali vtáka ohniváka, Fénixa, ktorý sa z ohňa utrpenia a zo svojho popola bolesti znova poskladá do prekrásneho posla znovuzrodenia a vzlieta svojimi roztiahnutými krídlami do výšin, do svetla...

 

Poďme teda spolu lietať a splňte si svoje sny!

 

Objednať lekcie z programu Fénix   |   Zistiť rozdiely v jednotlivých možnostiach

Získal som vieru, uvedomenie a fungujúce princípy

Čo mi projekt FÉNIX dal: Vieru uskutočniť moje sny,  uvedomenie, že môžem ísť do toho tu a teraz a fungujúce princípy, nástroje a znalosti, ktoré mi denne pomáhajú.

Čo mi projekt FÉNIX vzal:  Moje strachy, ktoré ma brzdili na mojej ceste.

Monika, VEĽKÉ ĎAKUJEM

Juraj Buček (Trenčín)
Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-10-29T10:35:12+00:00
Čo mi projekt FÉNIX dal: Vieru uskutočniť moje sny,  uvedomenie, že môžem ísť do toho tu a teraz a fungujúce princípy, nástroje a znalosti, ktoré mi denne pomáhajú. Čo mi projekt FÉNIX vzal:  Moje strachy, ktoré ma brzdili na mojej ceste. Monika, VEĽKÉ ĎAKUJEM Juraj Buček (Trenčín)

Po každej lekcii som si povedala: WAU, nikdy som sa takto na svoj “biznis” nepozrela!

Vďaka projektu FÉNIX som zistila, čo môjmu podnikaniu ešte chýba. Objavila som svoje strachy a prekážky - vypýtať si peniaze za prácu, obávala som sa, že si môj produkt nikto nekúpi, že všetko musím zvládnuť sama ... Naučila som sa, že aj eBook ZDARMA – má svoju cenu, viem spraviť prieskum trhu, prelúskať kľúčové slová, pripraviť si procesnú mapu od nápadu až k cieľu, preskúmať cestu zákazníka. A cenotvorba ma dostala!
Projekt FÉNIX je presne to, čo mi otvorilo oči, ukázalo smer, posunulo v niektorých oblastiach a nasmerovalo na správnu cestu v mojom podnikaní.
Odporúčam!


 

Monika Gahérová
www.pocitacprezeny.sk

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T06:56:58+00:00

Monika Gahérová
www.pocitacprezeny.sk

Vďaka projektu FÉNIX som zistila, čo môjmu podnikaniu ešte chýba. Objavila som svoje strachy a prekážky - vypýtať si peniaze za prácu, obávala som sa, že si môj produkt nikto nekúpi, že všetko musím zvládnuť sama ... Naučila som sa, že aj eBook ZDARMA – má svoju cenu, viem spraviť prieskum trhu, prelúskať kľúčové slová, pripraviť si procesnú mapu od nápadu až k cieľu, preskúmať cestu zákazníka. A cenotvorba ma dostala! Projekt FÉNIX je presne to, čo mi otvorilo oči, ukázalo smer, posunulo v niektorých oblastiach a nasmerovalo na správnu cestu v mojom podnikaní. Odporúčam!  

Informácie, ktoré som vďaka nemu získala sú nenahraditeľné

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa tohto  projektu, naozaj bol pre mňa veľmi prínosný a informácie, ktoré som vďaka nemu získala sú nenahraditeľné a pre mňa a na rozbeh môjho úspešného podnikania neuveriteľne dôležité. Keď chce človek veci robiť inak (úspešne, s láskou a radosťou, a v súlade so svojou cestou), tento projekt je presne to, čo potrebuje.

Linda

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T06:57:36+00:00

Linda

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa tohto  projektu, naozaj bol pre mňa veľmi prínosný a informácie, ktoré som vďaka nemu získala sú nenahraditeľné a pre mňa a na rozbeh môjho úspešného podnikania neuveriteľne dôležité. Keď chce človek veci robiť inak (úspešne, s láskou a radosťou, a v súlade so svojou cestou), tento projekt je presne to, čo potrebuje.

Bez nadsázky musím povedať, že tento projekt je absolútne úžasná vec!

Všetky informácie, ktoré boli poskytnuté na to, aby záujemca o podnikanie vôbec začal s podnikaním, sú vysoko profesionálne, celistvé, uložené do kompaktného, zmysluplného balíka, ktorý je zároveň ľahko pochopiteľný a realizovateľný.
V projekte nebolo nič opomenuté, boli rozobraté aj možné krízové situácie a bolo poskytnuté riešenie problémov. Informácie, ktoré boli v projekte uvedené, boli 100%-né, nebolo nič zamlčané alebo nedokončené. Ten, kto to myslí s podnikaním vážne, určite v tomto projekte nájde pevnú oporu, na základe čoho môže začať budovať svoj sen.


 

Eva

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T07:03:23+00:00

Eva

Všetky informácie, ktoré boli poskytnuté na to, aby záujemca o podnikanie vôbec začal s podnikaním, sú vysoko profesionálne, celistvé, uložené do kompaktného, zmysluplného balíka, ktorý je zároveň ľahko pochopiteľný a realizovateľný. V projekte nebolo nič opomenuté, boli rozobraté aj možné krízové situácie a bolo poskytnuté riešenie problémov. Informácie, ktoré boli v projekte uvedené, boli 100%-né, nebolo nič zamlčané alebo nedokončené. Ten, kto to myslí s podnikaním vážne, určite v tomto projekte nájde pevnú oporu, na základe čoho môže začať budovať svoj sen.  

Projekt Fénix odporúčam každému, kto sa chce v živote posunúť niekam ďalej

Projekt Fénix odporúčam každému, kto sa chce v živote posunúť niekam ďalej, každému, kto má svoj sen a túži ho zrealizovať, len sa nevie správne nakopnúť.
Monika Jakubeczová je “supermama”, ktorá ho usmerní, postrčí, a ak bude projektant aj sám pilne pracovať, jeho sen sa premení na skutočnosť a uzrie svetlo sveta v pomerne krátkom čase. Všetkým budúcim účastníkom prajem veľa radosti a šťastia pri plnení svojich snov.

Zuzka

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T07:04:08+00:00

Zuzka

Projekt Fénix odporúčam každému, kto sa chce v živote posunúť niekam ďalej, každému, kto má svoj sen a túži ho zrealizovať, len sa nevie správne nakopnúť. Monika Jakubeczová je “supermama”, ktorá ho usmerní, postrčí, a ak bude projektant aj sám pilne pracovať, jeho sen sa premení na skutočnosť a uzrie svetlo sveta v pomerne krátkom čase. Všetkým budúcim účastníkom prajem veľa radosti a šťastia pri plnení svojich snov.

Mnohé získané poznatky som už využila v ďalších nových aktivitách

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa projektu Fénix. Kladením tých správnych otázok som si presnejšie uvedomila “čo” vlastne chcem. V ďalšej fáze som sa pomocou systémových nástrojov naučila pracovať s vlastnými nápadmi a myšlienkami, triediť ich a usporiadať tak, aby sa s nimi jednoducho a efektívne dalo pracovať ďalej. K “čo” pribudlo “ako” a “kedy”… V rámci projektu vediete účastníka krok po kroku, smerom od pôvodnej myšlienky k túženému cieľu. Mnohé získané poznatky som už využila v ďalších nových aktivitách a plánujem ich využívať aj naďalej.

Zuzana Č., Bratislava

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T07:05:26+00:00

Zuzana Č., Bratislava

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa projektu Fénix. Kladením tých správnych otázok som si presnejšie uvedomila “čo” vlastne chcem. V ďalšej fáze som sa pomocou systémových nástrojov naučila pracovať s vlastnými nápadmi a myšlienkami, triediť ich a usporiadať tak, aby sa s nimi jednoducho a efektívne dalo pracovať ďalej. K “čo” pribudlo “ako” a “kedy”… V rámci projektu vediete účastníka krok po kroku, smerom od pôvodnej myšlienky k túženému cieľu. Mnohé získané poznatky som už využila v ďalších nových aktivitách a plánujem ich využívať aj naďalej.

Tento projekt nie je len o začatí podnikania, ale je to terapia, ktorá ma posunula ďalej.

Som rada, že som mohla byť súčasťou programu Fénix. Páčil sa mi tlak povinností, ktoré som mala. Zistila som, že som technicky šikovná a to som bola presvedčená o opaku... Každý mesiac sme mali robiť niečo iné, a vždy sme robili to, čo mi napadlo, že by bolo vhodné urobiť. Pre mňa to nebolo len o začatí podnikania, ale hlavne o mne samej. Našla som svoje strachy, ktorým som sa postavila. Začala som si viac veriť a hlavne vnímať kritiku pozitívne. Odporúčam všetkým! Pretože tento projekt nie je len o začatí podnikania, ale je to terapia, ktorá ma posunula ďalej.

Lucia

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T07:07:53+00:00

Lucia

Som rada, že som mohla byť súčasťou programu Fénix. Páčil sa mi tlak povinností, ktoré som mala. Zistila som, že som technicky šikovná a to som bola presvedčená o opaku... Každý mesiac sme mali robiť niečo iné, a vždy sme robili to, čo mi napadlo, že by bolo vhodné urobiť. Pre mňa to nebolo len o začatí podnikania, ale hlavne o mne samej. Našla som svoje strachy, ktorým som sa postavila. Začala som si viac veriť a hlavne vnímať kritiku pozitívne. Odporúčam všetkým! Pretože tento projekt nie je len o začatí podnikania, ale je to terapia, ktorá ma posunula ďalej.

Je to takový manuál od A-Z, krásně vypracovaný, srozumitelný

Projekt Fénix bych nazvala projekt slabikářem, kdy se dítě učí číst. Pokud se rozhodnete, pro jakoukoliv aktivitu, nové podnikání, rozjezd nějaké zájmové činnosti, je to takový manuál od A-Z, krásně vypracovaný, srozumitelný, člověk, který alespon částečně ovládá práci s počítačem, si může sám vytvořit vlastní prezentaci, nikde nemusíte dlouhosáhle hledat a věškerý postup máte k dispozici. Výhodou je, že Monika má za sebou několik úspěšných podnikání, takže ušetříte spoustu času, nemusíte jít zkušenostmi pokus omyl, ale máte je zde od člověka, který to za ta léta vyzkoušel na sobě a ověřil fungování za nás.

Charlie

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T07:08:42+00:00

Charlie

Projekt Fénix bych nazvala projekt slabikářem, kdy se dítě učí číst. Pokud se rozhodnete, pro jakoukoliv aktivitu, nové podnikání, rozjezd nějaké zájmové činnosti, je to takový manuál od A-Z, krásně vypracovaný, srozumitelný, člověk, který alespon částečně ovládá práci s počítačem, si může sám vytvořit vlastní prezentaci, nikde nemusíte dlouhosáhle hledat a věškerý postup máte k dispozici. Výhodou je, že Monika má za sebou několik úspěšných podnikání, takže ušetříte spoustu času, nemusíte jít zkušenostmi pokus omyl, ale máte je zde od člověka, který to za ta léta vyzkoušel na sobě a ověřil fungování za nás.

Odkedy som začala spolupracovať na projekte, evidentne vidím na sebe zmenu nielen ja

Veľmi mi projekt pomohol. Som lepšia v prokastinácii, v dennom režime, poctivo si afirmácie hovorím denne, všetko značím, našla som si svoj systém, ktorý mi pomáha. Nikdy by som neverila, čo dokáže takýto projekt so mnou urobiť…denne oveľa, oveľa viac komunikujem s anjelikmi, s pôdou, do ktorej sadím čokoľvek a vtedy nachádzam krásne srdiečkové kamienky. Mám za sebou ťažké 2 mesiace, veľa blízkych duši odišlo, napriek tomu, keď som bola úplne dole, tak som dvihla hlavu a smelo šla ďalej tak, ako voľakedy keď mi bolo ťažko….Ďakujem pekne Monika.

Vierka

Program Fénix - podpora začínajúcich podnikateľov
2018-09-24T07:10:39+00:00

Vierka

Veľmi mi projekt pomohol. Som lepšia v prokastinácii, v dennom režime, poctivo si afirmácie hovorím denne, všetko značím, našla som si svoj systém, ktorý mi pomáha. Nikdy by som neverila, čo dokáže takýto projekt so mnou urobiť…denne oveľa, oveľa viac komunikujem s anjelikmi, s pôdou, do ktorej sadím čokoľvek a vtedy nachádzam krásne srdiečkové kamienky. Mám za sebou ťažké 2 mesiace, veľa blízkych duši odišlo, napriek tomu, keď som bola úplne dole, tak som dvihla hlavu a smelo šla ďalej tak, ako voľakedy keď mi bolo ťažko….Ďakujem pekne Monika.

Prečo sa stať VIP členom a čo to znamená?

 

Výhody VIP členstva:

 • Okrem návodu a pracovného zošita budete mať pri sebe sústavnú podporu - mentora, kouča, poradcu, - na koho sa môžete obrátiť v prípade pomoci či nejasností.
 • Získate 1 hodinu online stretnutia ZADARMO. Po skončení piatej lekcie sa môžete kedykoľvek rozhodnúť čerpať hodinovú online konzultáciu - podľa stavu vášho projektu, či potrieb.
 • Ako VIP člen ušetríte najviac, keďže nemusíte sa zdržovať pri krokoch, ktoré si vyžadujú odbornú pomoc pre ďalší postup (čo nie je súčasťou jednotlivých lekcií). Čas sú peniaze.
 • Získate kvalitný mentoring a koučing za zlomok ceny takýchto služieb (ak by ste si službu chceli objednať u mňa mimo programu, či ako odborná pomoc u iného poradcu.)
 • V prípade dohody váš projekt môže byť predstavený na týchto stránkach (ako referencia s preklikom), čo je ďalší zdroj potenciálnych zákazníkov. Reklama zadarmo.

 

Chcem sa stať VIP členom   |   Zistiť rozdiely v jednotlivých možnostiach

 

 

Projekt pripravila a celým procesom vás prevedie Monika Jakubeczová, ktorá má dlhoročné vlastné skúsenosti s online podnikaním.

Viac o jej aktivitách a výsledkoch sa dočítate na jej domovskej stránke, napríklad, konkrétne tu: Jakubeczova.sk : O mne

 

 

www.jakubeczova.sk

Ďalšie informácie o terapiách, koučingu, sprevádzaní online a články duchovného charakteru nájdete na domovskej stránke

Jakubeczova.sk

 

Eshop Moniky Jakubeczovej

Produkty z dielne Moniky Jakubeczovej (knihy Prebudili ma anjeli a Život s anjelmi), meditačné CD a iné darčeky nájdete v eshope

MonikaJ.sk