Na tejto stránke si prečítajte rozdiely jednotlivých možností Programu Fénix.
Podrobné informácie k jednotlivým možnostiam nájdete na príslušnej stránke.
(Štandard | VIP | Ochutnávka)


Program podpory je založený na podrobných informáciách ako postupovať pri začatí podnikania a ako ho preniesť na internet. K tomuto účelu sú pripravené pracovné zošity na rýchlejšie a efektívnejšie zvládnutie jednotlivých krokov.

Program Fénix obsahuje 8 lekcií a ku každej lekcii je príslušný pracovný zošit. Program je postavený tak, že každá lekcia sa dá zvládnuť za jeden mesiac, preto ideálna spolupráca je taká, že počas siedmych mesiacov obdržíte jednu lekciu a do mesiaca vypracovaný zošit pošlete späť na kontrolu.

Ďalšie kroky spolupráce pri tomto bode sa rôznia podľa vybratej možnosti programu:

 

Program Fénix – Štandard

Pri programe Fénix Štandard vypracované zošity pošlete späť na kontrolu, ale bez pravidelnej spätnej odozvy od lektora. Emailom sa upozorní len na hrubé odchýlky v práci, bez konkrétneho poradenstva (individuálne poradenstvo a komentovanie každej úlohy z pracovného zošita je len pre VIP členov). Lekciu sú ale tak podrobne vypracované, že vždy budete vedieť čo a ako máte spraviť. Zaslanie vypracovaného zošita je hlavne kvôli vám, aby ste postupovali vo svojom projekte podľa plánu. (Podrobné informácie nájdete v časti Fénix Štandard).

 

 

Program Fénix –VIP

Pri programe Fénix VIP sa vypracované zošity skontrolujú a okomentované sa vrátia späť. VIP člen získava navyše online konzultácie ZADARMO (1 hodina cez skype), vo forme konzultácie či koučingu. (Podrobné podmienky nájdete v časti Fénix VIP).

Výhodou individuálneho prístupu – (konzultácia a komentovanie vypracovaného zošita) – je v tom, že nemáte šancu odchýliť sa od svojho cieľa, a nemusíte sa zdržovať dohľadávaním ďalších odporúčaných riešení, čím výsledok dosiahnete skôr. Máte istotu, podporu a mentoring od odborníka.

Lekcie sú rovnaké ak pri Štandarde, mení sa len aktívna prítomnosť lektora/mentora.

 

 

Program Fénix – Ochutnávka

Táto kategória je ústretovým krokom pre tých, ktorí sú už zbehlí v niektorých online či offline aktivitách podnikania, potrebujú si len vybrať niektoré témy a po naštudovaní si všetko spravia sami.
Z tejto kategórie si môže zvoliť celý program aj taký človek, ktorý je technicky zručný, samostatný a nepotrebuje poradiť, stačí mu prečítať manuál a spraví si všetko sám.

V prípade, ak by predsa potreboval poradiť, všetky konzultácie sa objednávajú mimo programu v plnej cene danej služby.
Aby nenastali nedorozumenia a predišlo sa špekuláciám, pri tomto programe je potrebné objednať naraz minimálne tri lekcie. Ak niekto má záujem len o jednu lekciu, nie je možné ju zakúpiť samostatne, v taktom prípade si môžete objednať individuálnu konzultáciu mimo program Fénix.

(Podrobné podmienky nájdete v časti Fénix Ochutnávka).

 Obsah jednotlivých lekcií

1. lekcia – Začíname
Názov, cieľ a cieľová skupina môjho projektu, konkurencia, plánovanie, časový fond, motivácia

 

2 lekcia – Procesy
Kontrola úloh, vízie, prostriedky, príprava procesu projektu (biznisu), plán aktivít, firemná identita, tvorba textov, práca s obrázkami, partneri, podklady, meditácia

 

3. lekcia – Texty pre online prezentáciu
Kontrola úloh a prebiehajúcich procesov, ako tvoriť text pre webstránku, zákonitosti pre texty online, krok po kroku: ako napísať obsah webu, psychológia predaja, ďalšie rady, trojpravidlo pre obsah webu, hlavné princípy pre efektívne texty – aby predávali, časté chyby pri textoch, obsah webu

 

4. lekcia – Cenotvorba
Pomoc pre tvorbu cien pre : MLM, Licencia, kniha, sprostredkovanie, eBook, kamenné predajne, výrobne a pod., služby, kurzy, terapie a pod. Ceny pri predaji vlastných výrobkov, čo je najväčšia brzda pre reálne stanovenie cien a ako ju zvládnuť/vyriešiť. Tvorba cien produktov a služieb, zľavy a akcie. Ako ešte inak zarobiť – ďalšie spôsoby pri online predaji.

 

5. lekcia – Facebook a sociálne siete
O sociálnych sietiach pre váš biznis, viditeľnosť vašich produktov, služieb a značky na Facebooku, grafika, texty, ukážky, odporúčania a užitočné skúsenosti. Lekcia obsahuje návod krok po kroku ako vytvoriť Facebook FunPage, FB Udalosť, FB Skupina a FB Reklamu.

 

6. lekcia – eBook
Čo to je, načo je to dobé, potrebujem to? Výhody eBooku, nech máte akýkoľvek biznis, témy a obsah eBooku, technika a návod krok po kroku, ako vytvoriť svoj eBooku, Cenotvorba a predaj vlastnej elektronickej knihy.

 

7. lekcia – Webová stránka
Programovanie či redakčný systém (čo to je a rozdiely), obsah, dizajn, použiteľnosť webu, ako na SEO a čo to vlastne je, linkbuilding a partnerstvá, kľúčové slová, doména, webhosting, optimalizácia a obsah, náklady na tvorbu webovej stránky. Čo ďalej, keď je web hotový.

 

8. lekcia – Marketing a propagácia vášho biznisu
Bežná lekcia pre program Štandard
8. lekcia je pre VIP členov ZADARMO
8. lekcia je v programe OCHUTNÁVKA tiež ako bonus zadarmo, v prípade, ak si objednáte všetky lekcie naraz.

 


Ceny lekcií a programov sú uvedené na stránkach ich podrobnom popise (Štandard | VIP | Ochutnávka)